Ražīgu atpūtu dakterim Bikaviņam!

Pēdējo darba dienu 14. maijā aizvadīja otolaringologs Aivars Bikaviņš. Četrdesmit gadu ilgumā viņš rūpējies par Saldus pacientu ausīm, kakliem un deguniem gan Saldus medicīnas centrā, gan savā privātpraksē, un droši vien nav daudz saldenieku, kuriem viņš ne reizi nebūtu palīdzējis. Dakteris sev raksturīgā humorīgā manierē norāda, ka novērst visas vainas pacientu galvās gan nav bijis viņa spēkos, — citam izdevies palīdzēt vairāk, citam mazāk.

Atvadu diena ārstam bija darbu pārpilna, jo daudzi bija dzirdējuši, ka otolaringologs vismaz uz kādu laiku Saldū nebūs pieejams – kamēr izdosies piesaistīt citu speciālistu, ko SMC vadība aktīvi meklē. Dakteris Bikaviņš nevienam neatteica un mājās devās krietni vēlāk nekā parasti. Pensiju izbaudīt viņš sākšot piektdien, kad būtu viņa kārtējā darba diena SMC, bet vairs nebūs nekur jāsteidzas.

Tomēr laiskumam dakteris neplāno padoties arī, pensijā esot. Viņš atjauno nesen iegādātu lauku māju, lai varētu pārcelties tajā uz pastāvīgu dzīvi. “Kaut ko iestādu, izaudzēju,” viņš mazrunīgi atbild uz jautājumu par vaļaspriekiem, taču gan jau kolēģi zināja, ko dara, atvadu dāvanai izraudzīdamies podu ar dekoratīviem telpaugiem.