Konsultēs neiroķirurģe

No 3. jūnija reizi mēnesī poliklīnikā pieņems neiroķirurģe JŪLIJA DOLGOPOLOVA. Daktere specializējas centrālās un perifērās nervu sistēmas traucējumu diagnostikā, profilaksē un ārstēšanā.
Neiroloģiski veselības traucējumi izpaužas ļoti dažādi, piemēram, spēcīgas galvassāpes vai muguras sāpes, kustību traucējumi, muskuļu vājums, nespēks un sāpes plaukstās… Būtiski šos daudzām slimībām raksturīgus simptomus pareizi iztulkot — tam nepieciešams gan ģimenes ārsta, neirologa padoms, gan izmeklējumi, lai pacients nonāktu pie īstā speciālista, kurš spēj palīdzēt, — neiroķirurga.
Ārstes Jūlijas Dolgopolovas pamata darbavieta ir Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, tāpēc pacientus, kuri būs jāārstē ar ķirurģiskām metodēm, operēs šajā stacionārā. Tomēr katra pacienta veselības stāvoklis tiek rūpīgi izvēlēts, un, ja iespējams mazināt viņa sūdzības ar pretsāpju terapiju vai manipulācijām, tiek izmantotas arī šādas metodes.
Daktere iesaka pacientiem uz konsultāciju nākt ar izmeklējumiem, lai iespējami ātri varētu noteikt precīzu diagnozi un izvēlēties efektīvāko ārstēšanas veidu.

Pieteikties uz konsultāciju pie neiroķirurģes Jūlijas Dolgopolovas var poliklīnikas reģistratūrā, tālrunis 63881562.