Konsultē mikroķirurģe, rokas un plastikas kirurģe

8. decembrī Saldus medicīnas centrā pacientus pieņems medicīnas ziņātņu doktore, plastikas un rokas ķirurģe, mikroķirurģe, krūts ķirurģe LAURA LOGINA. Paredzēts, ka konsultācijas notiks reizi mēnesī.

Dakteres darbības lauks ir plastikas ķirurģijas trīs jomas,

Pirmā — rokas ķirurģija: plaukstas funkciju pilnīga vai vismaz daļēja atjaunošana pēc traumām, pārslodzes, slimībām (piem., artrīta, osteomielīta). Rokas ķirurģes pacienti ir cilvēki ar sūdzībām par tirpšanu, sāpēm un nespēku plaukstā, karpālo kanālu, ierobežotām pirkstu kustībām, veidojumiem un bumbuļiem, savilktiem pirkstiem.

Otrā — rekonstruktīvā ķirurģija, tā ar sarežģītu tehnoloģiju, arī mikroķirurģijas operāciju palīdzību novērš vai mazina dažādus audu, kaulu defektus. Piemēram, pēc traumas, audzēja vai operācijas var veidoties defekts vai rētas, kuras ierobežo kustības un traucē pilnvērtīgi izmantot rokas vai kājas, vai rada diskomforta sajūtu; lielas dzimumzīmes, ko nevar vienkārši izgriezt un sašūt… Arī krūts rekonstrukcija pēc audzēja.

Trešā ir kosmētiskā jeb estētiskā ķirurģija, tā palīdz pacientiem, kas vēlas novērst kādas vizuālas nepilnības, kuras netraucē kustības un neietekmē veselību, taču cilvēkam nepatīk, pazemina viņa pašvērtējumu un tādējādi ietekmē dzīves kvalitāti. Šeit runa ir, piemēram, par noslīdējušiem plakstiņiem, atstāvošām ausīm, redzamām cistām, dzimumzīmēm, kuras gan netraucē, tomēr nepatīk.”

Lai pieteiktos konsultācijai pie dakteres Loginas, pacientiem jāvēršas “Loginas mikroķirurģijas un rehabilitācijas centrā” pa tālruņiem 29117009, 67333403 vai jāaizpilda pieteikšanās anketa centra mājaslapā www.logina.lv. “Mēs sazināmies ar katru, precizējam sūdzības, palīdzam pilnvērtīgi sagatavoties konsultācijai,” piebilst daktere Laura Logina.