Ēd uz veselību!

Saldus medicīnas centra kafejnīca, kas atrodas pirmajā stāvā iepretim SIA “Vizuālā diagnostika” telpām, viegli atrodama, sekojot smaržai.

Sabiedriska ēdināšanas vieta bija sena SMC iecere, jo veselības aprūpes iestāde atrodas patālu no veikaliem un kafejnīcām, bet apmeklētājiem nereti tajā jāpavada ilgāks laiks. Vai arī, piemēram,  jānodod analīzes tukšā dūšā, un pēc tam vēders skaļi prasa brokastis. Ēdināšanas uzņēmums SIA “Amial” kas gatavo maltītes slimniekiem, atsaucās priekšlikumam, turklāt rezultāts ir tik labs, ka pusdienot SMC kafejnīcā brauc cilvēki no visa Saldus.

SIA “Amial” vadītāja Svetlana Sabecka uzsver, ka virtuvē strādā prasmīgs un atbildīgs kolektīvs, – tikai tā var nodrošināt gan dažādas diētas aprūpes nodaļas pacientiem, gan sarūpēt daudzveidīgu piedāvājumu SMC darbiniekiem, apmeklētājiem un citiem klientiem.

“Jārēķinās, ka liela daļa ēdēju nāk katru dienu, tāpēc nedrīkstam apnikt,” saka S. Sabecka. “Tomēr izveidojušās tradīcijas, piemēram, pirmdienās līdztekus citam piedāvājumam gatavojam kāpostu tīteņus un ir kāds ēdiens no aknas, ceturtdiena, loģiski, ir zivju diena, bet piektdienās, šķiet, ir visiecienītākā ēdienkarte: soļanka, sīpolu sitenis, maizes zupa. Palaikam pavāre uzklausa klientu lūgumu un palutina viņus ar cepelīniem.”

Ik rītu kafejnīcā var mieloties ar svaigi ceptām smalkmaizītēm, bet no pulksten 11 – paēst pusdienas. Ēdienu pārdod arī līdzņemšanai, tajā skaitā klientu atnestos traukos.