Labdarības akcija “Dzīvo vesels!” – 10. novembrī

10. novembrī no pulksten 9 līdz 12 Saldus novada pensionārus un cilvēkus ar invaliditāti, kuri cieš no locītavu un mugurkaula problēmām un kuriem nepieciešama speciālista palīdzība, bez maksas konsultēs pieci traumatologi ortopēdi:  labdarības akcijas “Dzīvo vesels!” iniciators Kaspars Ūdris un viņa kolēģi Dmitrijs Kirejevs, Aldis Šperliņš, Rafaels Visams un Arnis Fogelis.

Ja pacientam varēs palīdzēt nekavējoši, tad viņu ievietos dienas stacionārā un operēs tajā pašā dienā, vai uz vietas veiks medikamentu injekcijas. Nepieciešamos izmeklējumus bez maksas nodrošinās SIA “Centrālā laboratorija” un SIA “Vizuālā diagnostika”.Arī visi Saldus medicīnas centra darbinieki akcijai nepieciešamos darbus veiks bez atalgojuma. Akcijai nepieciešamos materiālos resursus finansē Saldus novada pašvaldība.

Operācijās anestēziju nodrošinās pastāvīgs akcijas dalībnieks dakteris Āris Graudiņš, uz tām no Klaipēdas ieradīsies arī daktera Ūdra skolotājs, Eiropas mediķu sabiedrībā augstu vērtēts traumatologs ortopēds Viktors Jermolajevs.

Pacienti var pieteikties bezmaksas konsultācijai 1. novembrī no pulksten 10 līdz 15 pa tālruni 63811811.

Zvanītājiem jāzina nosaukt savs personas kods un kontaktinformācija (telefona numurs), kā arī jāsagatavojas īsi raksturot veselības problēmu, lai var viņu nosūtīt pie atbilstoša speciālista vai ieteikt vērsties pēc palīdzības citur. Ļoti svarīgi pateikt, vai bijuši agrāki izmeklējumi (ultrasonogrāfija, rentgens, datortomogramma, magnētiskā rezonanse) – tie būs jāsameklē un jāņem līdzi, lai ārsti gūtu vairāk informācijas par slimības gaitu.

Akcijas laikā plānots konsultēt kopā 60 pacientu.

Aicina ziedot

Veltot savu laiku, zināšanas un darbu Saldus novada pensionāru un cilvēku ar invaliditāti veselības aprūpei bez maksas, akcijas dalībnieki vēlas iesaistīt sabiedrību viņu Ukrainas kolēģa atbalstīšanā.

Traumatologs ortopēds Ruslans Sergijenko arī bijis akcijas “Dzīvo vesels!” dalībnieks un palīdzējis saldeniekiem. Viņš strādā Kijivā un ārstē gan civiliedzīvotājus, gan Ukrainas aizstāvjus.

Ukraiņu ārstam trūkst implantu plecu protezēšanai. Lai viņš saviem pacientiem varētu pilnvērtīgi palīdzēt valsts apmaksātās operācijās, dakteris Ūdris un pārējie akcijas “Dzīvo vesels!” dalībnieki aicina ikvienu iespēju robežās ziedot naudu nodibinājuma “Saldus medicīnas centra atbalsta fonds” kontā

bankā “Citadele”,

kods PARXLV22,

konta numurs LV48PARX0027501010001.

Ziedojuma mērķis: Atbalsts dakterim Ruslanam.

Attēlā: dakteris Kaspars Ūdris (vidū) kopā ar Saldus medicīnas centra valdes priekšsēdētāju Nelliju Kleinbergu un izpilddirektoru Aleksandru Gluškovu.